/

Disney+ prichádza na Slovensko. Za akciovú cenu na prvý rok

1 min. čítania

Na Slovensko príde už o pár dní nová streamovacia služba. Príchod oficiálne potvrdila spoločnosť Walt Disney Company, ktorá prevádzkuje streamovaciu službu Disney+.

Hneď na úvod láka služba na výhodné ročné predplatné, ktoré bude mať zvýhodnenú cenu pri predregistrácii. Podmienkou je registrácia na stránke prevádzkovateľa služby zadaním mailovej adresy. Čas na registráciu máte do 14. júna, keď služba Disney+ oficiálne odštartuje.

Zákazníkov, ktorí sa takto predregistrujú získajú novú službu Disney+ pri ročnej platbe za zvýhodnenú cenu. Ročné predplatné získajú za cenu 8-mesačného predplatného. Štyri mesiace teda bude službu Disney+ využívať zadarmo. Za prvý rok teda zaplatíte len 63,90 €. Bežná cena služby bude potom 7,99 eur mesačne.

A čím nová streamovacia služba Disney+ bude lákať divákov? Pod krídla Disney patrí hneď niekoľko známych titulov. Môžete sa teda tešiť na filmy a seriály pod značkou Marvel alebo napríklad Star Wars. V službe však nájdete napríklad aj obľúbený seriál Simpsonovci.

Registrovať sa do novej služby Disney+ môžete priamo na webovej stránke služby. Služba bude okrem webového rozhrania dostupná aj pre zariadenia s Androidom, iOS a iPadOS. Dostupné budú aplikácie aj pre smart televízory a set-top-boxy. Výhodou bude aj lokalizácia služby do slovenčiny.

3 Comments

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Predch. článok

Úroky hypoték rastú: Nezmeškajte poslednú šancu na výhodnú hypotéku

Nasl. článok

Matovič predstavil upravenú inflačnú pomoc. SaS s ňou stále nesúhlasí

Viac z Biznis

0 0,00