-1.1 C
Bratislava
ÚvodHypotéky365.bank zvyšuje od zajtra úrokové sadzby hypoték

365.bank zvyšuje od zajtra úrokové sadzby hypoték

Od zajtra zvyšuje úrokové sadzby aj 365.bank, ktorá mala dlhodobo najnižšie sadzby na krátkych fixáciách úrokových sadzieb. Od zajtra sadzby zvyšuje.

Úrokové sadzby zvyšuje od zajtra aj 365.bank, pričom zvyšuje sadzby na jednoročnej a päťročnej fixácii. Najnižšia úroková sadzba pri jednoročnej fixácii bude na úrovni 0.85% p.a.. Banka nemení sadzbu na trojročnej a desaťročnej fixácii. Zvyšuje však päťročnú sadzbu, ktorá bude po novom vo výške 1,95% p.a..

Najnižšie úrokové sadzby bude banka ponúkať pre najmenej rizikových klientov. Podmienkou je tiež splácanie hypotéky z účtu Plus, ktorý mesačne stojí 5 eur, a pri poistení úveru.

V prípade ak budete od 365.bank čerpať hypotéku nad 70% hodnoty nehnuteľnosti, tak musíte počítať s prirážkou 0,2% p.a. a pri hypotéke nad 80% hodnoty sa sadzba dokonca zvýši o 0,7% p.a.

FixáciaÚroková sadzba
1 ročná fixáciaOd 0,85% p.a.
3 ročná fixáciaOd 1,45% p.a.
5 ročná fixáciaOd 1,95% p.a.
10 ročná fixáciaOd 3,650 p.a.

365.bank nie je jedinou bankou, ktorá zvyšuje úrokové sadzby. Tento týždeň plánuje zvýšenie úrokových sadzieb aj VÚB. Minulý týždeň potom úrokové sadzby hypoték zvýšili viaceré bankyUniCredit BankTatra bankaČSOB a Slovenská sporiteľňa. Úrokové sadzby hypoték budú zrejme rásť aj v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch.

- Inzercia -

posledné články

vývoj akcií a kurzov mien

mohlo by vás zaujímať

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.