//

Diners Club na Slovensku končí. Karty bude možné používať do augusta

1 min. čítania

Držitelia prémiových kariet Diners Club prídu o svoje karty. Firma oznámila odchod zo slovenského trhu a všetkým držiteľom kariet už poslala výpovede. Klienti by ich mali obdržať do konca mája a platnosť všetkých kariet teda skončí na začiatku augusta.

„Doteraz vydané karty budú fungovať až do vypršania platnosti uzatvorených zmlúv, pričom v tomto období zostanú zachované všetky funkcie platobných kariet Diners Club International ako aj pridaná hodnota v oblasti nami ponúkaných benefitov, cestovného poistenia a vernostného programu. Výpovedná lehota Vašej zmluvy uplynie a zmluva zanikne 3.8.2022 po 0:00 SELČ,“

UVÁDZA FIRMA NA SVOJOM WEBE.

Spolu s kartou držiteľom zanikne aj cestovné poistenie, či napríklad vstupy do VIP salónikov. Firma tiež upozorňuje, že karty nebude možné používať ani na rezervovanie hotelov a zaniknú aj všetky vernostné výhody, ktoré mohli využívať zákazníci firmy napríklad pri nákupe leteniek.

Diners sa nesťahuje len zo slovenského trhu, ale svoje pobočky ruší aj v susednom Česku, Poľsku a tiež Rakúsku. Aj po skončení zmluvy bude možné splácať dlh na kreditnej karte mesačnými splátkami. Firma by tiež mala zákazníkom ponúknuť možnosť refinancovania dlhu a tiež nové cestovné poistenie.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Predch. článok

Matovič otočil. Nižšiu DPH na palivá nepodporí, ale dane minie na zvýšenie platov

Nasl. článok

365.bank zvyšuje od zajtra úrokové sadzby hypoték

Náš Blog

0 0,00