Diskusia: Ako bojujete s vysokými cenami v obchodoch?

1 min. čítania

Ceny v obchodoch neustále rastú. Štatistický úrad iba tento týždeň potvrdil, že inflácia za jún je už vyššia ako 13 percent. Ceny v obchodoch budú rásť rýchlo aj v nasledujúcich mesiacoch a s vysokou infláciou budeme bojovať všetci zrejme aj v budúcom roku.

Ako s vysokými cenami v obchodoch bojujete? Máte nejaké triky ako ušetriť? Nakupujete napríklad potraviny v akcii alebo porovnávate ceny vo viacerých obchodoch? Nakupujete teraz inak ako ste nakupovali minulý rok?

3 Comments

  1. Ceny sú teraz strašné. To čo stálo ešte pred mesiacom euro dnes stoji dve a asi to bude ešte horšie. Moc sa s tým narobiť nedá, takže asi iba hľadať v obchodoch nejaké lacnejšie alternatívy. A samozrejme naša vláda nerobí nič iba sa háda. Každý na bežných ľudí kašle a nemá záujem riešiť bežné problémy.

  2. Ceny v obchodoch sú katastrofa 🙁 radšej do obchodu ani neísť a nič nekupovať. Keď už tak sledujem akcie a oželel som kvalitnejšie potraviny. Také maslo už asi neviem ako chuti 😀

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Viac z Diskusia

0 0,00