Anketa: Ako využívate váš mobil na dovolenke v zahraničí?

1 min. čítania

Mnoho Slovákov vyráža počas letných prázdnin na dovolenku do zahraničia. S tým samozrejme súvisí aj využívanie roamingu. Pokiaľ chcete so svojou rodinou a priateľmi komunikovať aj v zahraničí, tak sa využívaniu roamingu nevyhnete.

V našom článku v rámci letného špeciálu sme sa venovali aj využívaniu roamingu na dovolenke. V rámci EÚ môžete využívať svoj mobil počas dovolenky prakticky ako doma. Ako je to však v prípade, keď cestujete mimo Európsku úniu sa dočítate v našom článku.

Ako však mobil počas dovolenky využívate vy? Využívate na mobile dáta alebo sa spoliehate na WiFi? Voláte a využívate váš mobil akoby ste boli na Slovensku alebo jeho využívanie obmedzujete?

Ako využívate váš mobil na dovolenke v zahraničí?

2 Comments

  1. Na dovolenke mobil prakticky nepouzivam a ani neviem kde je 🙂 po prichode na dovolenku len sms ze sme prileteli a vsetko je v pohode. A potom par fotek aby vsetci boli spokojni 🙂 a tie samozrejme cez mesenger 😀 takze nech si operatori zvysuju ceny ako len chcu aj o sto percent 😀

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Viac z Diskusia

0 0,00