/

Dnes ráno v Bratislave postrelili pri zásahu hasiča

1 min. čítania

Dnes ráno vyslali bratislavských hasičov k zadymenej chatke v časti Nové Mesto. Po príchode na miesto tam po nich začal strieľať neznámy páchateľ.

„Dnes ráno došlo k streľbe na jedného z príslušníkov HaZZ počas zásahu v bratislavskom Novom Meste. Hasiči boli vyslaní k zadymeniu chatky, po príchode na miesto po nich začal neznámy páchateľ strieľať. Jeden z hasičov utrpel tri strelné poranenia horných končatín,“

uviedli hasiči.

Policajti po príchode na miesto zistili, že neznámy páchateľ zrejme spáchal samovraždu. Našli ho ležať na pozemku bez známok života a vedľa neho našli krátku strelnú zbraň.

„Dnes krátko pred 08.00h sme prijali na linke 158 informáciu o streľbe na príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, ktorí boli vyslaní k požiaru záhradnej chatky v mestskej časti Nové mesto. Po príchode na miesto utrpel jeden z príslušníkov HaZZ strelné poranenia horných končatín. Na miesto boli bezodkladne privolané viaceré hliadky Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave, ktoré zabezpečili okolie miesta incidentu. Po vstupe na pozemok bolo nájdené telo muža – pravdepodobne strelca bez známok života. Vedľa muža sa nachádzala aj krátka strelná zbraň,“

uviedla polícia.

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Predch. článok

Anketa: Ako využívate váš mobil na dovolenke v zahraničí?

Nasl. článok

Nebojte sa investovania do fondov. V čase krízy je vhodné s investovaním začať

Viac z Správy

0 0,00