Kvíz: Čo všetko viete o investovaní?

1 min. čítania

Investovanie môže byť skutočná veda. Investovať môžete do fondov, dlhopisov, akcií, ale tiež napríklad do kryptomien. Preto sme sa rozhodli vytvoriť krátky kvíz o investovaní.

S investovaním môžete začať kedykoľvek, ale nie je zlé začať napríklad aj počas krízy, keď sú trhy nízko. Navyše naše peniaze teraz znehodnocuje vysoká, viac ako 13-percentná inflácia. Hodnotu vašich peňazí môže aspoň čiastočne ochrániť práve investovanie, napríklad do fondov alebo do akcií.

Peniaze na bežnom účte alebo sporiacom účte sa prakticky len znehodnocujú. Investujte s rozumom a bezpečne. Na to nikdy nezabúdajte. Pred investovaním sa poraďte s odborníkom a nikdy neinvestuje všetky vaše peniaze.

Preverte si vaše vedomosti o investovaní a zistite ako na tom ste. V kvíze je 12 otázok, na ktoré vždy existuje len jedna odpoveď. Na vyplnenie kvízu máte presne desať minút.

Súťaž o 3x nákupnú poukážku v hodnote 50 eur

  • Zúčastnite sa kvízu, odpovedzte na všetky otázky v časovom limite 10 minút a zaradíme vás do losovania o jednu z troch nákupných poukážok v hodnote 50 eur,
  • Kvízu sa môžete zúčastniť len raz a v závere kvízu musíte uviesť vaše celé meno, mailovú adresu a vek,
  • Kvízu sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov,
  • Súťaž trvá do 31.08.2022, žrebovanie sa uskutoční na začiatku septembra a do 10. septembra kontaktujeme výhercov,
  • Nákupnú poukážku vám pošleme mailom, ktorý uvediete v závere kvízu,
  • Výsledky kvízu a výhercov zverejníme v priebehu septembra,
  • Súťaž sa riadi ŠtatútomVšeobecnými podmienky súťaží.

2 Comments

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Viac z Diskusia

0 0,00