9.8 C
Bratislava
DomovDiskusiaViete aké máte práva pri meškaní letu?

Viete aké máte práva pri meškaní letu?

Meškanie letov sa stáva takmer úplne bežné. Lufthansa dnes oznámila, že pre stávku pozemného personálu zruší v nasledujúcich dňoch až tisícku letov z Frankfurtu nad Mohanom a Mníchova.

Aj niekoľkohodinové meškania sú však od začiatku roka na mnohých (najmä vyťažených letiskách) úplne bežné. Čakať musíte často niekoľko hodín alebo dokonca niekoľko dní aj na batožinu pre chýbajúci pozemný personál.

Viete aký máte nárok v prípade meškania letu? Viete na aké odškodnenie máte nárok? Meškanie odletu a meškanie batožiny vám môže kryť aj cestovné poistenie ak si ho pred cestou do zahraničia uzatvoríte.

- Inzercia -

posledné články

vývoj akcií a kurzov mien

mohlo by vás zaujímať

2 KOMENTÁRE

  1. Pri poslednom lete z Londýna sme čakali dve hodiny a potom ďalšiu hodinu v lietadle. Nedostali sme nič ani vodu a ešte sme potom vo Viedni čakali ďalšie dve hodiny na batožinu. Teraz je ozaj lepšie nikam necestovať. 🙁 a keď už radšej ísť autom alebo vlakom ako letieť 🙁

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.