//

Tatra banka a Raiffeisen budú mať zajtra odstávku

1 min. čítania

Tatra banka a Raiffeisen o odstávke informujú na svojich webových stránkach. Počas nočnej odstávku budú obmedzené viaceré služby. Odstávka služieb bude dňa 27. 07. 2022 v čase od 22:30 hod. do 01:00 hod.

V uvedenom čase nebudú dostupné služby elektronického bankovníctva (Internet banking, Otvorené bankovníctvo, Business banking), mobilné aplikácie (aplikácia Tatra banka, Tatra banka VIAMO, Google Pay, Apple Pay), platby na internete, služby CardPay a TatraPay, overenie platieb prostredníctvom 3D secure a webové stránky banky a jej dcérskych spoločností Tatra Leasing, TAM a DDS. Rovnako nebude fingovať webová stránka a internet banking Raiffeisen.

„Prípadné blokovanie kariet počas výpadku zrealizujete prostredníctvom nášho kontaktného centra DIALOG Live *1100, ktorého ostatné služby budú k dispozícii v obmedzenom režime,“

uvádza vo vyjadrení banka.

Platby prostredníctvom plastových kariet v kamenných obchodoch alebo výbery plastovou kartou z bankomatu bude možné realizovať bez obmedzenia. Elektronické platby cez Apple Pay a Google Pay však dostupné nebudú, preto si radšej zo sebou zoberte aj klasické plastové platobné karty.

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Predch. článok

Whirlpool vykázal pokles tržieb aj zisku

Nasl. článok

Maďarská centrálna banka zvýšila úrokovú sadzbu o 1%

Viac z Banky

0 0,00