9.8 C
Bratislava
DomovDiskusiaSlovenský Orange opäť prepisuje ceny. Menili by ste pre vyššiu cenu operátora?

Slovenský Orange opäť prepisuje ceny. Menili by ste pre vyššiu cenu operátora?

Slovenskí operátori tento rok svorne zdražovali. Všetci štyria slovenskí operátori zvyšovali počas tohto roka ceny. Telekom, O2 a najmenšia 4ka tak urobili raz. Orange stihol ceny zmeniť už tri krát. Prvý krát menil Orange ceny pre rezidenčných zákazníkov, potom stihol zmeniť ceny pre firmy a teraz mení ceny pre všetkých.

Posledné zvyšovanie cien si zrejme vyžiada svoju daň a časť zákazníkov sa rozhodne operátora zmeniť. Aspoň podľa diskusií na Facebooku operátora sa od neho chystajú mnohí zákazníci odísť.

Lenže nie je vylúčené, že ceny budú tento rok meniť aj ďalší hráči na trhu. Zmenili by ste pre vyššiu cenu paušálu vášho operátora? Alebo by vás vyššia cena neprinútila uvažovať o zmene operátora? Viete aké práva máte pri zmene ceny paušálu alebo služieb?

Aktualizované 01.08.2022: Ceny od septembra zmení aj slovenské O2. Zákazníkom zruší digitálny bonus. Mesačne si teda časť zákazníkov O2 za paušál a niektoré ďalšie služby priplatí jedno euro mesačne. Operátor upraví aj ceny pre O2 TV.

- Inzercia -

Odišli by ste od operátora ak by zvýšil ceny služieb?

- Inzercia -

posledné články

vývoj akcií a kurzov mien

mohlo by vás zaujímať

7 KOMENTÁRE

  1. Mozu ist niekam. Ja po 15 rokoch odchadzam k o2. Aj tí sice menili cenu ale len o jedno euro. Pomaranc mi cenu zvysil uz o pat eur. Mozem ich kaslat a ta uzasna kvalita ich 4g siete ked sa neviem dovolat a len mi pride smska ze mi niekto volal 🙁

  2. Odchadzam a mozu mi ponukat co len chu. Mam toho po desiatich rokoch plne zuby. Zdrazuju a ich siet je otrasna a to nehovorim o nekonecnych vypadkoch internetu.

  3. Tak už chýba len Telekom 😀 a ten si myslim sa pridá do pár dní 😀 a tí čo chceli prebehnúť inde si to teraz rozmyslia 😀

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.