///

Fio ponúka bezplatné výbery z bankomatov po celom svete. Má to však háčik

1 min. čítania

Slovenská pobočka českej Fio banky oznámila vydávanie nového typu platobnej karty. Do osobných aj firemných účtov banka pridala okrem platobnej karty MasterCard aj platobné karty VISA.

Spolu s tým však banka zmenila podmienky pre bezplatné výbery z bankomatov. Doteraz mala banka v rámci účtov len dva bezplatné výbery z bankomatov za mesiac. Banka pritom na Slovensku nemá žiadne vlastné bankomaty.

Bezplatné výbery však majú isté obmedzenia. Bezplatne môžu totiž z bankomatov iných bánk vyberať klienti len kartou Visa. Pokiaľ ste doteraz mali k účtu iba kartu MasterCard môžete požiadať o vydanie karty Visa aj v internet bankingu.

Fio banka je jednou z posledných bánk, ktorá má v ponuke bezplatný účet (osobný aj firemný) bez ďalších podmienok. Bezplatný účet má v ponuke napríklad ešte ČSOB. Bezplatný účet má v ponuke napríklad aj 365 banka, ale má isté obmedzenia. Na účte napríklad nemôžete mať disponentov. Účet zadarmo má potom v ponuke napríklad aj slovenská pobočka českej UniCredit Bank.

Komentovať

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Predch. článok

Henkelu sa darilo. Tržby rástli o takmer 10 percent

Nasl. článok

Novým dopravcom na trati Bratislava – Komárno bude Leo Express

Viac z Banky

0 0,00