O nás

Vitajte a sme radi, že ste k nám prišli. Portál ePeniaze.sk sa venuje témam zo sveta financií, peňazí, úverov, investovania a zo tiež témam zo sveta biznisu. Nájdete u nás články na aktuálne témy, ale napríklad aj porovnanie a recenzie finančných produktov.

Nechýbajú rozhovory na zaujímavé témy zo sveta financií, peňazí, úverov, investovania a zo tiež témam zo sveta biznisu a tiež si môžete vypočuť náš pravidelný podcast. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach FacebookInstagramLinkedInTwittertumblr a Pinterest.

Založiť si môžete aj vlastný blog a písať o témach, ktoré vás zaujímajú. Okrem toho môžete u nás nakúpiť aj zaujímavé knihy, ktoré sa venujú témam zo sveta financií, peňazí, úverov, investovania a zo tiež témam zo sveta biznisu.

Portál ePeniaze.sk prevádzkuje divízia ATLANTIS FINANCE spoločnosti ATLANTIS MEDIA, s.r.o., ktorá zabezpečuje komplexné služby pre firmy pôsobiace vo finančníctve, poisťovníctve a správe aktív.

V prípade ak máte akékoľvek otázky, námety alebo pripomienky môžete ich smerovať na naše kontaktné adresy.

Obsah portálu vzniká v spolupráci s finančnou službou Riešime peniaze, ktoré je registrovanou ochranou značkou spoločnosti IdeaCompany, s.r.o.

 

0 0,00