Recenzie a hodnotenia

Pomôžte ostatným s výberom dobrej reštaurácie alebo hotela. Pomôžte ostatným s výberom toho najlepšieho dodávateľa. Napíšte vlastnú recenziu. Recenziu môžu pridať len registrovaní užívatelia. Pokiaľ ešte účet nemáte, môžete si vlastný blog hneď vytvoriť.

Reštaurácia

Ohodnoťte kvalitu jedla, ale tiež napríklad kvalitu obsluhy. Vaše hodnotenie bude verejné a bude si ho môcť prečítať každý.

Hotel

Už čoskoro budete môcť zanechať hodnotenie aj navštívených hotelov, penziónov a ďalších ubytovacích zariadení.

Služby a remeslo

Čoskoro bude môcť hodnotiť aj kvalitu servisu a služieb poskytovaných v ďalších prevádzkach ako sú kaderníctva a obchody.

Ako hodnotiť?

Prihláste sa do účtu

Aby ste mohli zanechať hodnotenie, musíte sa prihlásiť do vášho účtu. Ak ešte svoj účet nemáte, tak si môžete účet vytvoriť. Všetky vaše recenzie sa potom ukladajú pod vaším užívateľským menom.

Pridajte hodnotenie

Ak už máte účet, tak môžete pridať hodnotenie a recenziu reštaurácie, hotelu a penziónu a tiež hodnotenie remesiel a služieb. Pri vašom hodnotení píšte pravdu a hodnotenie nijako neprikrášľujte ani nezhoršujte.

Zverejnenie

Odošlite vaše hodnotenie a počkajte. Vaše hodnotenie skontrolujeme a ak bude v poriadku, tak ho uverejníme o čom vás budeme informovať. Nezabudnite, že vaše hodnotenie je verejné. Každú reštauráciu, hotel alebo službu môžete hodnotiť len raz.  

0 0,00